• Polski
  • English
  • Français
  • Deutsch

Cysterny Transport

Zakres usług transportowych oferowanych przez EL-TRANS obejmuje transport cysternami. Firma posiada bogate doświadczenie w tej dziedzinie, co przekłada się na najwyższą jakość świadczonych usług, na którą składa się także szereg innych czynników. Wśród nich należy wymienić nowoczesny sprzęt i doskonałą obsługę logistyczną. Równie ważny jest zespół, który tworzą wykwalifikowani pracownicy posiadający wszelkie wymagane uprawnienia. EL-TRANS stawia na bezpieczeństwo obejmujące każdy obszar. Kwestie te związane są między innymi z procesem przewozu cysternami różnego rodzaju substancji w postaci płynnej. Wszyscy kierowcy uzyskują wytyczne uwzględniające wszelkie szczegółowe dane związane z przewozem, obejmują one zarówno załadunek, jak i rozładunek i są weryfikowane nie tylko podczas okresu testowego, ale także w trakcie szkoleń obejmujących teorię oraz praktykę z bezpiecznej jazdy.

Firma EL-TRANS uzyskała liczne certyfikaty, które obejmują zarządzanie firmą oraz świadczone usługi nie tylko w zakresie transportu cysternami. EL-TRANS posiada Certyfikat Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością ISO, który potwierdza wysoką jakość obsługi logistycznej oraz usług mycia i serwisu. Od 2003 roku firma otrzymała certyfikat obejmujący obszar transportu i spedycji krajowej i międzynarodowej, mycie i serwisowanie cystern, grzanie cystern, który jest potwierdzeniem spełniania wymagań norm: PN-EN ISO 9001:2009 – zarządzanie jakością, PN-EN ISO 14001:2005 – zarządzanie środowiskowe, PN-N 18001:2004 – zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy. Certyfikat ISO odnowiony został w 2015 roku i w dalszym ciągu obejmuje wszystkie wymienione powyżej zakresy. Pozyskanie certyfikatów gwarantuje najwyższą jakość usług.

Aby sprostać dynamicznie zmieniającym się wymaganiom rynkowym, EL-TRANS od kilkunastu lat nieustannie rozwija się, między innymi poprzez inwestowanie w nowoczesny sprzęt. Autocysterny, którymi dysponuje firma, posiadają pojemność od 22 tysięcy litrów do 53 tysięcy litrów, cysterny są trzykomorowe oraz jednokomorowe, termicznie izolowane. EL-TRANS oferuje również cysterny, które dają możliwość kontroli temperatury transportowanej substancji. Szeroka oferta transportu cysternami obejmuje również przewóz cysternami gumowanymi we wnętrzu, posiadającymi właściwości chemoodporne.

EL-TRANS to najwyższa jakość usług, wykwalifikowany zespół z doświadczeniem oraz nowoczesnymi sprzęt. Takie połączenie sprawia, że transport cysternami realizowany na terenie całej Europy przebiega sprawnie i co najważniejsze, przy zachowaniu wszelkich kwestii związanych zarówno z bezpieczeństwem ludzi, jak i przewożonych materiałów.

  • Polski
  • English
  • Français
  • Deutsch