• Polski
  • English
  • Français
  • Deutsch

Mobilny serwis

Wbrew pozorom naprawa różnego rodzaju pojazdów czy urządzeń należy do niełatwych zadań, podobnie jak znalezienie odpowiedniego serwisu. Liczba działających na rynku przedsiębiorstw trudniących się serwisowaniem maszyn budowlanych, samochodów ciężarowych czy maszyn stosowanych do prac w kopalni nie należy do małej, jednak nie lada wyzwaniem jest znalezienie spośród nich firmy, która rzetelnie i dokładnie zrealizuje zlecone im naprawy. Wychodząc naprzeciw coraz większym wymaganiom użytkowników, firma El-Trans proponuje najwyższy poziom usług obejmujących serwis maszyn budowlanych, pojazdów ciężarowych czy maszyn do obsługi kopalń. Dodatkowym udogodnieniem jest dojazd do klienta.

Mobilny serwis maszyn budowlanych jest najkorzystniejszym rozwiązaniem dla klientów, ponieważ przetransportowanie uszkodzonej maszyny może okazać się bardzo trudne, a nawet niemożliwe. Oferując również mobilny serwis samochodów ciężarowych oraz mobilny serwis maszyn górniczych, firma El-Trans stawia na kompleksowość w podejmowanych działaniach. Kompleksowość oferty, która obejmuje mobilny serwis jest dużym udogodnieniem, które niejednokrotnie jest doceniane przez systematycznie poszerzające się grono zadowolonych klientów.

Zespół mobilnego serwisu składa się z wykwalifikowanych mechaników, którzy posiadają zarówno wiedzę i umiejętności, jak i bogate doświadczenie. Pracownicy specjalizują się w naprawach maszyn budowlanych, samochodów ciężarowych oraz maszyn górniczych. Zespół fachowców dokłada wszelkich starań, aby naprawy wykonywane były starannie, dokładnie i zarazem sprawnie. Nie pomijane są przy tym kwestie związane z bezpieczeństwem.

El-Trans jest firmą rodzinną, która działa od kilkunastu lat, świadcząc usługi na najwyższym poziomie, czego potwierdzeniem systematycznie rosnąca liczba zadowolonych klientów. Wybierając El-Trans zyskać można gwarancję zadowolenia i pewności właściwie wykonywanych i realizowanych działań z zakresu serwisowania maszyn budowlanych, samochodów ciężarowych oraz maszyn górniczych. Działając mobilnie, firma stawia na kompleksowość oferowanych usług.

  • Polski
  • English
  • Français
  • Deutsch