• Polski
  • English
  • Français
  • Deutsch

Myjnia samochodów ciężarowych

Firma EL-TRANS z siedzibą w oddalonym o kilkanaście kilometrów od Warszawy Radzyminie, od kilkunastu lat działa w branżach, które wymagają kompleksowego podejścia. Obok usług obejmujących przewóz różnego rodzaju substancji płynnych, usług serwisowych oraz wulkanizacyjnych dla pojazdów ciężarowych, naczep cystern oraz maszyn do obsługi kopalń, dysponuje myjnią wewnętrzną przeznaczoną do mycia cystern oraz myjnią zewnętrzną dla samochodów ciężarowych z Warszawy i okolic. Myjnie dostępne są od poniedziałku do soboty, a także – po uprzednim ustaleniu – również w innych, dogodnych dla klientów terminach.

Myjnia zewnętrzna obsługuje pojazdy ciężarowe, osobowe, a także maszyny budowlane. Korzystanie z myjni przeznaczonej dla ciężarówek z Warszawy i innych miejscowości objęte jest regulaminem. Zgodnie z jego wytycznymi, przed myciem należy zgłosić pojazd w biurze, a także poinformować obsługę o każdym niestandardowym (nietypowym) wyposażeniu, jakie jest zamocowane na karoserii. Pojazd powinien zostać pozostawiony we wskazanym miejscu, które po zakończeniu mycia można opuścić wyłącznie po poleceniu obsługi.

Standard mycia tirów z Warszawy oraz innych pojazdów odpowiada standardowi jaki oferują automatyczne myjnie portalowe. EL-TRANS dysponuje systemem portalowym Karcher RB6314 Comfort HP. Do mycia stosowane są wysokiej jakości środki chemiczne firmy Karcher. Myjnia należąca do EL-TRANS charakteryzuje się systemem wysokociśnieniowym mycia podwozia pojazdów. Obrotowe dysze wytwarzające ciśnienie 60 bar umożliwiają proces bezdotykowego mycia nadwozia samochodów. Dodatkowo oferta EL-TRANS z siedzibą w podwarszawskim Radzyminie świadczy kompleksowe usługi czyszczenia samochodów ciężarowych, których zakres obejmuje pranie tapicerki, polerowanie lakieru oraz całkowite mycie pojazdu.

EL-TRANS jest przedsiębiorstwem z kilkunastoletnim doświadczeniem, dla którego kluczowe są kwestie związane z bezpieczeństwem oraz ochroną środowiska. Dbając o ekologię, firma ma do dyspozycji własną, nowoczesną podczyszczalnię, do której odprowadzane są ścieki, gdzie następnie odbywa się proces ekologicznego przetwarzania. Obok zewnętrznej myjni dla ciężarówek, EL-TRANS posiada wewnętrzną myjnię dla cystern. Dbając o względy ekologiczne, firma nie świadczy usług mycia bituminów, asfaltów i żywic epoksydowych. Dodatkowo w przypadku mycia cystern posiada uprawnienia do wydawania Europejskiego Dokumentu Mycia (ECD), honorowanego na terenie całej Europy. Wszystko to potwierdza kompleksowe działanie EL-TRANS.

  • Polski
  • English
  • Français
  • Deutsch