• Polski
  • English
  • Français
  • Deutsch

Naprawa autobusów

Szeroki zakres usług świadczonych przez firmę El-Trans obejmuje również naprawy autobusów. W tym obszarze El-Trans stawia na najwyższą jakość, dokładność, a także rzetelność. Takie połączenie sprawia, że z usług firmy korzysta coraz więcej osób, a baza zadowolonych klientów systematycznie się powiększa.

Firma El-Trans posiada zespół wykwalifikowanych mechaników, którzy dokładają starań, aby realizowane naprawy były przeprowadzane z najwyższą starannością, dokładnością i przy zachowaniu wszelkich kwestii związanych z bezpieczeństwem. Prowadzone naprawy wykonywane są szybko i sprawnie, dzięki temu usługi El-Trans zyskują uznanie wśród klientów.

W zakresie napraw autobusów, jak również napraw innych środków transportu, a także napraw maszyn budowlanych, maszyn górniczych czy samochodów ciężarowych, El-Trans stawia na kompleksowość. Korzystając z usług firmy, zyskać można gwarancję zadowolenia i pewność fachowego podejścia do przeprowadzanych prac serwisowych.

W przypadku autobusów, jak również innych środków transportu, nie można pozwolić sobie na jakiekolwiek uchybienia, które mogą przynieść negatywne konsekwencje. Firma El-Trans mając tego świadomość, proponuje wysoki poziom usług, zatrudniając zarazem wykwalifikowanych specjalistów, którym powierza wykonywanie różnego rodzaju prac związanych z naprawą pojazdów, włączając w to naprawę autobusów.

Zdobywając na przestrzeni lat bogate doświadczenie, El-Trans systematycznie poszerza obszar swojej działalności, który obejmuje pełne zaplecze serwisowe do obsługi samochodów ciężarowych, autobusów i maszyn budowlanych. Dodatkowo firma dysponuje warsztatem wulkanizacyjnym, myjnią zewnętrzną dla samochodów ciężarowych i maszyn budowlanych, myjnią wewnętrzną dla autocystern spożywczych i chemicznych. Posiada także instalacje umożliwiające podgrzewanie produktów przewożonych w cysternach, plac do przeładunku autocystern, a także parking strzeżony zgodny z wymogami ADR. Do dyspozycji zarówno klientów, jak i pracowników jest budynek socjalny. Wszystko to zlokalizowane jest w Radzyminie, gdzie mieści się centrum logistyczno-serwisowe z nowoczesną bazą transportową.

  • Polski
  • English
  • Français
  • Deutsch