• Polski
  • English
  • Français
  • Deutsch

Naprawa ciężarówek

Większość serwisów specjalizuje się w naprawie pojazdów osobowych. Takie ograniczenie najczęściej związane jest wielkością pomieszczenia, w którym znajduje się warsztat, nie bez znaczenia jest także posiadana wiedza, umiejętności i doświadczenie. Firma El-Trans dysponując centrum logistyczno-serwisowym wraz z nowoczesną bazą transportową proponuje usługi naprawy pojazdów ciężarowych. Zakres oferowanych świadczeń obejmuje wykonywanie przeglądów bieżących, naprawy układów napędowych, naprawy układów pneumatycznych, naprawy układów hamulcowych, serwis zawieszenia, a ponadto naprawy instalacji elektrycznych, kompleksowe naprawy autocystern Magyar oraz serwis ogumienia.

Firmę El-Trans tworzy wykwalifikowany zespół, który dzięki posiadanemu doświadczeniu dokładnie i z zaangażowaniem, a przy tym szybko i sprawnie wykonuje zlecone naprawy ciężarówek, dokładając wszelkich starań, aby usługi były świadczone na najwyższym poziomie, co przełoży się zarówno na bezpieczeństwo, a w następnej kolejności na zadowolenie współpracujących z firmą klientów.

Naprawa samochodów ciężarowych, podobnie jak innych pojazdów, wymaga profesjonalnego podejścia i fachowej wiedzy oraz umiejętności, które są elementem ściśle łączącym się z systematycznie poszerzanym doświadczeniem. Wybierając odpowiedni warsztat, w którym naprawiany będzie samochód ciężarowy, warto zwrócić uwagę na wyżej wymienione kwestie, a także solidność podczas wykonywania prac serwisowych. Serwisem spełniającym wszystkie powyższe warunki jest El-Trans, firma, która stawia na zadowolenie klientów i zarazem najwyższy poziom usług.

Chcąc spełnić systematycznie zmieniające się i zarazem rosnące wymagania klientów, El-Trans dysponuje nowoczesnym sprzętem, a ponadto proponuje możliwość skorzystania z mobilnego serwisu. Dzięki kompleksowości oferta El-Trans cieszy się uznaniem wśród najbardziej wymagających klientów. Fachowe podejście oraz zaangażowanie zespołu mechaników sprawia, że naprawy samochodów ciężarowych wykonywane są solidnie i starannie.

  • Polski
  • English
  • Français
  • Deutsch