• Polski
  • English
  • Français
  • Deutsch

Naprawa ładowarek

Wieloletnie doświadczenie i bogata oferta to dwa elementy wyróżniające El-Trans, rodzinną firmę działającą na rynku od 1997 roku, specjalizującą się w transporcie płynnych substancji chemicznych. Najwyższy poziom świadczonych usług pozwala na systematyczny rozwój i zarazem umożliwił zwiększanie udziału w rynku europejskim i zarazem rozbudowę posiadanego zaplecza infrastrukturalnego. Usługi proponowane przez El-Trans obejmują także serwisowanie pojazdów ciężarowych oraz maszyn budowlanych.
Firma posiada nowoczesną bazę transportową wraz z pełnym zapleczem serwisowym, które obejmuje warsztat mechaniczny oraz usługi wulkanizacyjne. Wszystko to zlokalizowane jest w centrum logistyczno-serwisowym znajdującym się w Radzyminie. Do dyspozycji klientów są także myjnie: zewnętrzna dla samochodów ciężarowych oraz maszyn budowlanych i wewnętrzna przeznaczona dla autocystern spożywczych oraz chemicznych. W centrum logistyczno-serwisowym znajduje się także parking strzeżony działający przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu oraz plac do przeładunku autocystern.
W ramach usług serwisowych El-Trans proponuje kompleksowe usługi obejmujące serwis maszyn budowlanych oraz ich regenerację: kruszarek, przesiewaczy, koparek oraz naprawę ładowarek. Firma trudni się także naprawą i regeneracją pomp oraz siłowników hydraulicznych, naprawą i regeneracją młotów oraz remontami generalnymi silników.
Dzięki wykwalifikowanemu zespołowi mechaników posiadających wiedzę, umiejętności i doświadczenie, wszystkie naprawy, włączając w to naprawę ładowarek, wykonywane są rzetelnie, dokładnie i zarazem szybko i sprawnie. Posiadane kompetencje znajdują odzwierciedlenie w najwyższym poziomie proponowanych usług, ciesząc się uznaniem zadowolonych klientów.

Naprawa ładowarek, podobnie jak innego sprzętu budowlanego, może być realizowana na terenie całego kraju, w siedzibie klienta, przy czym naprawy generalne wykonywane są w centrum logistyczno-serwisowym w Radzyminie, gdzie znajduje się profesjonalny warsztat wyposażony w nowoczesne urządzenia i narzędzia, niezbędne podczas przeprowadzanych prac serwisowych.

  • Polski
  • English
  • Français
  • Deutsch