• Polski
  • English
  • Français
  • Deutsch

Naprawa maszyn budowlanych

Każda dziedzina pracy wymaga fachowego podejścia i zaangażowania. Dotyczy to również naprawy różnego rodzaju pojazdów – osobowych, ciężarowych, autokarów, a także naprawy maszyn budowlanych. Nie bez znaczenia jest także wiedza i doświadczenie, które pozwalają na szybkie i sprawne znalezienie przyczyny wystąpienia awarii i następnie usunięcia usterki. Zespół mechaników specjalizujących się w naprawie sprzętu budowlanego posiada El-Trans, rodzinna firma działająca na rynku od kilkunastu lat.

El-Trans jest firmą z bogatą ofertą. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Radzyminie, gdzie zlokalizowane jest również centrum logistyczno-serwisowe wraz z nowoczesną bazą transportową. Centrum logistyczno-serwisowe obejmuje obsługę samochodów ciężarowych oraz maszyn budowlanych, a szczególnie: warsztat mechaniczny i wulkanizacyjny, parking strzeżony dostępny 24 na dobę przez 7 dni w tygodniu, który jest zgodny z wymogami ADR, budynek socjalny dla klientów oraz pracowników, myjnię zewnętrzną dla pojazdów ciężarowych oraz maszyn budowlanych, myjnię wewnętrzną dla autocystern spożywczych oraz chemicznych, W centrum logistyczno-serwisowym znajdują się ponadto instalacje umożliwiające podgrzewanie produktów przewożonych w cysternach. El-trans dysponuje także placem do przeładunku autocystern.

W obszarze serwisu maszyn budowlanych, skorzystać można z oferty, która obejmuje między innym naprawę koparek, ładowarek, wozideł, przesiewaczy i kruszarek, a także naprawę młotów, naprawę pomp hydraulicznych, generalne remonty silników, przeglądy okresowe i pogwarancyjne, naprawy układów hydraulicznych oraz generalne remonty maszyn. Profesjonalny serwis maszyn budowlanych świadczy usługi na terenie całego kraju. Mobilne usługi obejmują nagłe awarie oraz przeglądy okresowe. Gruntowne remonty maszyn budowlanych są wykonywane w siedzibie firmy w Radzyminie, gdzie znajduje się profesjonalny warsztat wyposażony w nowoczesny sprzęt. Firma oferuje także fachowy serwis maszyn budowlanych Volvo. Usługi wykonywane są na najwyższym poziomie i rzetelnie, co przekłada się na zadowolenie klientów.

  • Polski
  • English
  • Français
  • Deutsch