• Polski
  • English
  • Français
  • Deutsch

Naprawa naczep

Wykwalifikowany zespół mechaników doskonale poradzi sobie z każdą naprawą, świadcząc usługi na najwyższym poziomie. Specjalistów w dziedzinie napraw zarówno pojazdów ciężarowych, jak i serwisu maszyn zatrudnia El-Trans, rodzinna firma istniejąca na rynku od kilkunastu lat i wyróżniająca się bogatą ofertą. Dzięki świadczeniu usług na najwyższym poziomie, firma przez kolejne lata swojej działalności zyskała zadowolenie i zaufanie klientów, a to z kolei pozwoliło na rozwój i zarazem zwiększenie udziału w rynku europejskim.

Działalność firmy jest skoncentrowana między innymi wokół obsługi logistycznej koncernów chemicznych. Systematyczny rozwój pozwala na rozbudowę zaplecza infrastrukturalnego. Usługi w zakresie transportu świadczone są na terenie Polski, a także całej Europy. Firma specjalizuje się w transporcie płynnych materiałów. Oferta w szczególności obejmuje przewóz: materiałów niebezpiecznych w klasach (wg Konwencji ADR): 3, 4.1, 5.1, 6.1, 8 i 9, materiałów wymagających utrzymania temperatury sięgającej nawet 180 stopni oraz materiałów neutralnych.

El-Trans posiada nowoczesne centrum logistyczno-serwisowe, w skład, którego wchodzi pełne zaplecze serwisowe obsługujące samochody ciężarowe oraz maszyny budowlane. Zaplecze serwisowe obejmuje warsztat mechaniczny oraz warsztat wulkanizacyjny. W ramach usług serwisowych maszyn korzystać z można napraw koparek, napraw ładowarek, napraw wozideł, napraw kruszarek, napraw młotów, napraw pomp hydraulicznych, generalnych remontów silników, generalnych remontów maszyn, napraw układów hydraulicznych, a także przeglądów okresowych i pogwarancyjnych, które umożliwią utrzymanie maszyn w dobrym stanie technicznym.

Usługi obejmują także naprawy samochodów ciężarowych, cystern, serwis naczep oraz serwis maszyn wykorzystywanych podczas obsługi kopalń. Naprawa naczep, a także pojazdów ciężarowych i maszyn wykonywana jest rzetelnie, szybko i sprawnie, co wiąże się z jakością świadczonych usług, która obejmuje także wykwalifikowany zespół specjalistów z doświadczeniem wymaganym podczas wykonywania prac serwisowych.

  • Polski
  • English
  • Français
  • Deutsch