• Polski
  • English
  • Français
  • Deutsch

Naprawa pomp

El-Trans jest rodzinną firmą z nieustannie poszerzanym doświadczeniem. Od 1997 roku oferta firmy jest systematycznie powiększana. Początki działalności związane były głównie z obsługą logistyczną koncernów chemicznych, co po dzień dzisiejszy stanowi kluczowy punkt funkcjonowania El-Trans i zapewniło zwiększenie udziału w runku europejskim. Firma jednocześnie rozbudowuje posiadane zaplecze infrastrukturalne, czemu sprzyja również lokalizacja siedziby znajdująca się w centralnej Polsce, w podwarszawskim Radzyminie.
Firma posiada centrum logistyczno-serwisowe wraz z nowoczesną bazą transportową zlokalizowane 25 km od Warszawy. W centrum logistyczno-serwisowym mieści się pełne zaplecze serwisowe obsługujące zarówno samochody ciężarowe, jak i maszyny budowlane. Zaplecze serwisowe obejmuje warsztat mechaniczny i wulkanizacyjny. Do dyspozycji klientów jest także parking strzeżony działający przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Parking spełnia wymogi ADR. W centrum logistyczno-serwisowym znajdują się również myjnie: zewnętrzna dla samochodów ciężarowych i maszyn budowlanych oraz wewnętrzna dla autocystern spożywczych i chemicznych. El-Trans dysponuje także placem do przeładunku autocystern.
Kompleksowa oferta w zakresie usług serwisowych i wulkanizacyjnych obejmuje pojazdy ciężarowe, naczepy, cysterny, maszyny wykorzystywane przy obsłudze kopalń, a także maszyny budowlane. El-Trans proponuje serwis maszyn budowlanych oraz ich regenerację, naprawę kruszarek, naprawę przesiewaczy, naprawę koparek, naprawę ładowarek, a także regenerację i naprawę pomp i siłowników hydraulicznych, naprawę i regenerację młotów oraz remonty generalne silników.
Wykonywanie napraw tego rodzaju sprzętów i urządzeń, podobnie jak naprawa pomp, wymaga specjalistycznej wiedzy i doświadczenia. Takie połączenie sprawia, że proces naprawy przebiega szybko i sprawnie, a przede wszystkim właściwie i rzetelnie. Zespół mechaników El-Trans wszystkie zlecone zadania wykonuje z najwyższą starannością, dzięki czemu firma zyskuje zadowolenie i zarazem zaufanie klientów, którzy bez obaw powierzają naprawę swoich sprzętów, maszyn i pojazdów.

  • Polski
  • English
  • Français
  • Deutsch