• Polski
  • English
  • Français
  • Deutsch

Naprawa i serwis kruszarek

Intensywnie eksploatowane maszyny, narzędzia czy też pojazdy wymagają regularnych przeglądów, a prędzej czy później – napraw. O ile dostępność warsztatów samochodów, głównie serwisujących pojazdy osobowe, jest duża, tak serwisów trudniących się naprawą różnego rodzaju maszyn znacznie mniejsza. Nierzadko problematycznym okazać się może znalezienie serwisu kruszarek, które są niezbędnym narzędziem pracy, np. w zakresie obsługi kopalń. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, El-Trans uzupełniała swoją ofertę o serwis kruszarek. W zakresie serwisowania maszyn trudni się także naprawą koparek, ładowarek, wozideł, przesiewaczy, naprawą młotów, naprawą pomp hydraulicznych, wykonuje generalne remonty silników, wykonuje przeglądy okresowe i pogwarancyjne, realizuje naprawy układów hydraulicznych, a także wykonuje generalne remonty maszyn.

Kompleksowość oferty, która obejmuje również naprawę kruszarek, przekłada się na działalność profesjonalnego serwisu na terenie całego kraju, co jest dogodnym rozwiązaniem dla wszystkich klientów. Mobilny serwis kruszarek pozostaje do dyspozycji w przypadku nagłych awarii, a także przeglądów okresowych. Wykonywanie gruntownych remontów przeprowadzane jest w siedzibie firmy El-Trans, w Radzyminie, gdzie znajduje się profesjonalny warsztat wyposażony w nowoczesne urządzenia niezbędne podczas napraw.

Firma El-Trans zatrudnia wykwalifikowany zespół mechaników, który doskonale radzi sobie z naprawą maszyn, włączając w to naprawy kruszarek. Serwisowanie tego rodzaju maszyn wymaga odpowiedniej wiedzy, która w połączeniu z posiadanym doświadczeniem przekłada się na najwyższą jakość świadczonych usług. Klienci wybierający usługi El-Trans stawiają na profesjonalizm oraz fachowe podejście i zyskują gwarancję właściwie przeprowadzonej naprawy. Najlepszą rekomendacją każdej firmy są zadowoleni klienci, których grono firma El-Trans systematycznie poszerza.

Serwis kruszarek to jedna w licznych usług, jakie oferuje El-Trans, rodzinna firma z kilkunastoletnim doświadczeniem na rynku. Siedziba firmy znajduje się w Radzyminie, gdzie zlokalizowane jest centrum logistyczno-serwisowe z nowoczesną bazą transportową.

  • Polski
  • English
  • Français
  • Deutsch