• Polski
  • English
  • Français
  • Deutsch

Naprawa sprzętów hydraulicznych

Zróżnicowana oferta pozwala na spełnienie oczekiwań klientów i zarazem dostosowanie się do indywidualnych potrzeb. Taką ofertą wyróżnia się El-Trans, rodzinna firma z doświadczeniem, funkcjonująca na rynku od 1997 roku. Firma z polskim kapitałem systematycznie się rozwija, rozbudowuje zaplecze infrastrukturalne i zarazem zwiększa swój udział w europejskim rynku. El-Trans trudni się transportem płynnych towarów obejmujących: materiały niebezpieczne w klasach (wg Konwencji ADR): 3, 4.1, 5.1, 6.1, 8 i 9, materiały, które wymagają utrzymania temperatury nawet do 180 stopni oraz materiały neutralne. Firma z siedzibą w Radzyminie oferuje także kompleksowe usługi serwisowe i wulkanizacyjne dla samochodów ciężarowych, naczep, cystern, jak również wszelkich maszyn służących do obsługi kopalń. Na terenie centrum logistyczno-serwisowego znajdują się także myjnie: zewnętrzna dla samochodów ciężarowych i maszyn budowlanych oraz wewnętrzna dla autocystern. Wszystkie usługi świadczone są na najwyższym poziomie, co możliwe jest zarówno dzięki wykwalifikowanemu zespołowi, jaki nowoczesnym sprzętom oraz pojazdom należącym do firmy.

Zlokalizowane w Radzyminie centrum logistyczno-serwisowe obejmuje pełne zaplecze serwisowe, gdzie wykonywane są usługi związane z naprawą maszyn – naprawą koparek, naprawą ładowarek, naprawą wozideł, naprawą przesiewaczy. W profesjonalnym warsztacie realizowane są również takie usługi jak naprawa młotów hydraulicznych, naprawa siłowników hydraulicznych. El-Trans proponuje także wykonywanie generalnych remontów silników oraz przeprowadzanie przeglądów okresowych i pogwarancyjnych.

Remonty siłowników czy też inne naprawy wykonywane są przez zespół wykwalifikowanych mechaników, którzy doskonale poradzą sobie z każdą usterką. Serwis siłowników hydraulicznych oraz wszelkie inne naprawy to najwyższa jakość usług przekładająca się na zadowolenie klientów. Gruntowane remonty maszyn, a także pomp oraz siłowników wykonywane są w siedzibie El-Trans, w podwarszawskim Radzyminie. Klienci mogą również skorzystać z serwisu mobilnego, który dostępny jest w przypadku wystąpienia nagłych awarii, a także przeglądów okresowych.

  • Polski
  • English
  • Français
  • Deutsch