• Polski
  • English
  • Français
  • Deutsch

Przesiewanie i transport kruszywa

Kompleksowa oferta El-Trans w zakresie obsługi kopalń z terenu całej Polski obejmuje wynajem sprzętu, który spełni indywidualne oczekiwania klienta i zarazem będzie dopasowany do indywidualnych potrzeb. Firma proponuje usługi obejmujące cały ciąg produkcyjny, na który składa się: rozpoznanie złoża, dobór maszyn i firmy strzałowej, rozstawienie sprzętu, zatrudnienie pracowników, ewentualnie przeszkolenie do wykonywania produkcji na maszynach El-Trans pracowników klienta, z którym podjęta została współpraca.

El-Trans oferuje także usługi hałdowania, magazynowania, załadunku na samochody lub wagony kolejowe. Posiadane kilkunastoletnie doświadczenie w dziedzinie transportu umożliwia fachowe doradztwo podczas doboru sposobu transportu dla danego kruszywa. Klienci doceniają najefektywniejszy transport, który pozwoli na szybki przewóz materiału, zachowując przy tym odpowiednią jakość. W przypadku obsługi kopalń, włączając w to przesiewanie kruszywa czy też jego transport, El-Trans stawia na bezpieczeństwo, które jest kwestią priorytetową. Wypracowane przez lata procedury bezpieczeństwa wyróżniają się najwyższym poziomem. Również oferowane maszyny posiadają systemy kontrolujące pracę. Pod stałym nadzorem są także pracownicy.

Wszelkie prace wykonywane podczas wydobywania kruszywa wymagają staranności i zaangażowania, a także zachowania wspomnianego bezpieczeństwa. Kwestie te dotyczą również przesiewania kruszywa. Także podczas transportu kruszywa należy zadbać o najwyższy poziom usług, aby pozyskany materiał dotarł do klienta w odpowiedniej jakości. Takie działania sprawiają, że usługi świadczone przed El-Trans cieszą się uznaniem, co zarazem jest najlepszą rekomendacją dla firmy. Oferowane usługi dla kopalń to połączenie doskonałej jakości, wydajności i skuteczności, co znajduje odzwierciedlenie w pracach związanych z badaniem złoża, a także doborze właściwego ciągu technologicznego maszyn. El-Trans to gwarancja zadowolenia, a także pewność fachowego podejścia do powierzonych zadań.

  • Polski
  • English
  • Français
  • Deutsch