• Polski
  • English
  • Français
  • Deutsch

Serwis aut ciężarowych

Rodzinna firma El-Trans działa na rynku nieprzerwanie od 1997 roku. Na przestrzeni lat zdobyła zaufanie wciąż systematycznie powiększającego się grona zadowolonych klientów, co pozwoliło nie tylko na rozwój, ale także regularne poszerzanie zakresu świadczonych usług. Obecnie El-Trans posiada w Radzyminie centrum logistyczno-serwisowe w nowoczesną bazą transportową, gdzie znajduje się pełne zaplecze serwisowe do obsługi samochodów ciężarowych oraz maszyn budowlanych, obejmujące warsztat mechaniczny i wulkanizacyjny, parking strzeżony spełniający wymogi ADR, budynek socjalny dla klientów oraz pracowników, a także myjnię zewnętrzną dla samochodów ciężarowych oraz maszyn budowlanych, myjnię wewnętrzną dla autocystern spożywczych i chemicznych oraz instalacje umożliwiające podgrzewanie produktów przewożonych w cysternach.

Koncentrując się wokół pojazdów ciężarowych, El-Trans oferuje profesjonalny serwis ciężarówek, gdzie świadczone są usługi takie jak: wykonywanie przeglądów bieżących, naprawa układów napędowych, naprawa układów pneumatycznych, naprawa układów hamulcowych, serwis zawieszenia, naprawa instalacji elektrycznych, kompleksowe naprawy autocystern Magyar oraz serwis ogumienia. Tak skonstruowana oferta pozwala na sprostanie oczekiwaniom klientów poszukujących sprawdzonych serwisów samochodów ciężarowych na terenie Warszawy i okolic.

Serwis aut ciężarowych wymaga odpowiedniej wiedzy oraz umiejętności, które są nieodłącznym elementem posiadanego i poszerzanego doświadczenia. Firma El-Trans zatrudnia wykwalifikowany zespół mechaników, który wszelkie naprawy wykonuje solidnie i jednocześnie szybko i sprawnie, co z pewnością ułatwiają lata praktyki podczas pracy w serwisie pojazdów ciężarowych.

Wybierając truck serwis znajdujący się w okolicach Warszawy zyskać można gwarancję zadowolenia oraz pewność właściwie i rzetelnie wykonanych napraw, zgodnie z oczekiwaniami nawet najbardziej wymagających klientów, których pozytywna rekomendacja jest najlepszą reklamą i zarazem potwierdzeniem najwyższej jakości oferowanych usług.

  • Polski
  • English
  • Français
  • Deutsch