• Polski
  • English
  • Français
  • Deutsch

Transport cysternami chemicznymi

Transport cysternami chemicznymi jest usługą, która niesie za sobą ryzyko oraz niebezpieczeństwo. Jednak korzystając z oferty doświadczonej firmy zyskać można gwarancję spokoju oraz pewność, że przewóz odbędzie się zgodnie z zasadami bezpieczeństwa. Firmą oferującą najwyższą jakość usług, a także posiadającą wieloletnie doświadczenie w branży transportowej jest EL-TRANS z siedzibą w Radzyminie, w centralnej Polsce, co przekłada się na możliwości sprawnego transportu cysternami chemicznymi na terenie Europy. Firma istnieje od 1997 roku, nieustannie rozwijając swoje zaplecze infrastrukturalne. Na przestrzeni lat zgromadziła bogate doświadczenie, a także zdobyła zaufanie i klientów, których baza systematycznie się poszerza.

Firma EL-TRANS oferująca transporty cysternami ADR specjalizuje się w przewozie materiałów płynnych: materiałów niebezpiecznych w klasach ADR 3, 4.1, 5.1, 6.1, 8 i 9, materiałów wymagających utrzymania temperatury sięgającej nawet 180 stopni oraz materiałów neutralnych. Oferując transport cysternami chemicznymi, EL-TRANS zapewnia realizację usług przy wykorzystaniu nowoczesnego, a przy tym ekologicznego sprzętu, który utrzymany jest w idealnym stanie technicznym, co ma również znaczący wpływ na kwestie związane z bezpieczeństwem. Przedsiębiorstwo z wieloletnim doświadczeniem posiada cysterny renomowanej firmy. Autocysterny mają pojemność od 22 tysięcy litrów do 53 tysięcy litrów – trzykomorowe oraz jednokomorowe, termicznie izolowane. EL-TRANS dysponuje ponadto podgrzewanymi cysternami, które zapewniają możliwość kontrolowania temperatury przewożonej substancji płynnej, firma posiada również cysterny gumowane we wnętrzu, posiadające właściwości chemoodporne.

Łącząc bogate doświadczenie w zakresie transportu cysternami ADR z nowoczesnym sprzętem, wykwalifikowanym zespołem posiadającym wszelkie niezbędne uprawnienia wraz z doskonałą obsługą logistyczną, zyskać można pewność zrealizowania zleconej usługi na najwyższym poziomie. EL-TRANS stawia na zadowolenie klientów. Wyróżnia się elastycznością, która pozwala na dostosowanie się do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klientów. Firma dysponuje nowoczesnym systemem, który umożliwia śledzenie transportu. Analizując zmienne z nim związane, można zwiększyć poziom bezpieczeństwa. Zaletą systemu jest także rejestrowanie każdego zdarzenia. Dzięki temu specjalnie do tego powołany zespół może opracować procedury, która pozwolą na ich eliminację. Wszystko to przekłada się na najwyższy poziom usług transportowych.

  • Polski
  • English
  • Français
  • Deutsch