• Polski
  • English
  • Français
  • Deutsch

Transport materiałów płynnych

El-Trans to rodzinna firma oferująca szeroki zakres usług obejmujący zarówno usługi transportowe, jak i serwis przystosowany do obsługi samochodów ciężarowych i maszyn budowlanych. El-Trans specjalizuje się z transporcie materiałów płynnych. Usługi realizowane są na terenie całej Unii Europejskiej, a także Skandynawii i Eurazji. Cysterny należące do firmy są przystosowane do transportu materiałów niebezpiecznych w klasach ADR 3, 4.1, 5.1, 6.1, 8 i 9, materiałów wymagających utrzymania temperatury nawet do 180 stopni, a także materiały neutralne.

Transport materiałów płynnych wymaga posiadania taboru nowoczesnego i sprawnego, co zapewni bezpieczeństwo, które jest kwestią priorytetową dla firmy El-Trans. W pojazdach znajdują się systemy lokalizacji GPS, co pozwala na zlokalizowanie przewożonego ładunku w dowolnej chwili. Ponadto samochody posiadają specjalne systemy kontroli paliwa EFC. Ich zastosowanie pozwala na zoptymalizowanie tankowania i jednocześnie redukcję kosztów związanych z eksploatacją, oznacza także korzyści dla środowiska naturalnego. Warto dodać, że kwestie ekologiczne są kolejnym ważną kwestią dla El-Trans. Firma dokłada wszelkich starań, aby podczas transportu płynów uzyskiwane było jak najniższe spalanie, co wiąże się z mniejszą emisją dwutlenku węgla do atmosfery. Ponadto kierowcy uczestniczą w szkoleniach z ekonomicznej jazdy.

Firma El-Trans dysponuje nowoczesnymi i sprawnymi technicznie autocysternami trzykomorowymi oraz jednokomorowymi, autocysternami izolowanymi termicznie oraz cysternami podgrzewanymi, oferującymi możliwość kontrolowania temperatury transportowanego płynu. Cysterny mają zróżnicowaną pojemność – od 22 tysięcy litrów do 53 tysięcy litrów, co pozwala na dostosowanie do indywidualnych potrzeb i wymagań.

Cysterny mogą być również wykorzystywane do transportu innych płynów, nie tylko substancji chemicznych. Przy ich wykorzystaniu wykonywany jest na przykład transport oleju rzepakowego, a także innego rodzaju płynnych substancji spożywczych. Usługi transportu materiałów płynnych realizowane są na najwyższym poziomie, co oznacza zgodność z obowiązującymi normami, a także przestrzeganie kwestii bezpieczeństwa.

  • Polski
  • English
  • Français
  • Deutsch