• Polski
  • English
  • Français
  • Deutsch

Usługa kruszenia – Produkcja kruszyw

Szeroka oferta EL-TRANS obejmuje również usługi świadczone dla górnictwa. Firma proponuje kompleksową obsługę na terenie Polski oraz krajów Unii Europejskiej. Zakres działań EL-TRANS obejmuje proces od badania złoża, dobór odpowiedniego ciągu technologicznego maszyn dostosowanego do rodzaju wydobywanych surowców, firmy strzałowej, właściwe rozstawienie sprzętu, a także zatrudnienie zespołu bądź przeszkolenie do prowadzenia produkcji na maszynach EL-TRANS, pracowników firm współpracujących z przedsiębiorstwem z Radzymina.

Firma EL-TRANS trudni się produkcją kruszywa, dbając przy tym o środowisko naturalne. Prace wykonywane są z najwyższą starannością, aby w jak największym stopniu zredukować wpływ na istniejące ekosystemy. Firma trudni się produkcją kamienia hydrotechnicznego, kamienia technicznego, a ponadto produkuje grysy, tłuczeń, kliniec, mieszanki, jak również inne kruszywa zgodnie z potrzebami klientów.

Produkcja kruszywa przez EL-TRANS obejmuje produkty spełniające wymogi, jakie określone zostały w normach zarówno polskich, jak i europejskich. Usługa kruszenia wykonywana jest przy użyciu nowoczesnych urządzeń. Podczas procesów technologicznych wykorzystywane są maszyny firm uznanych na liderów oferujących urządzenia dla segmentu górniczego. Są to między innymi: Volvo, Komatsu, Finlay, Kleemann, Metso oraz Liebherr.

Usługa kruszenia kamienia wymaga zaangażowania, a także zachowania najwyższej staranności, co pozwala na uzyskanie najwyższej jakości kruszywa. Przy produkcji kruszywa Firma EL-TRANS współpracuje z największymi koncernami, co przekłada się na fakt, że pozyskane kruszywa spełniają wszelkie niezbędne parametry, jakie można osiągnąć w danym złożu. EL-TRANS wyróżnia się elastycznością, co znajduje odzwierciedlenie podczas kierowania produkcją w sposób, który umożliwia pozyskanie jak największej ilości danego kruszywa. Firma stawia na spersonalizowaną obsługę zamówień, dając gwarancję uzyskania kruszywa, którego klient oczekuje i tym samym pozwala spełnić indywidualne potrzeby i wymagania.

EL-TRNS jest firmą, dla której obok zadowolenia klienta, priorytetem jest również bezpieczeństwo obejmujące niemal każdą płaszczyznę. Dzięki współpracy z międzynarodowymi przedsiębiorstwami wypracowane zostały procedury bezpieczeństwa na najwyższym poziomie. Maszyny jakimi dysponuje firma EL-TRANS posiadają systemy umożliwiające kontrolę pracy. Dodatkowo zespół jest pod stałym nadzorem. Bezpieczeństwo oraz efektywna praca to także wykwalifikowani operatorzy maszyn.

  • Polski
  • English
  • Français
  • Deutsch