• Polski
  • English
  • Français
  • Deutsch

Wynajem kruszarki

El-Trans posiada bogatą i zarazem zróżnicowaną ofertę, która obejmuje również kompleksową obsługę kopalń na terenie całej Polski. Dzięki elastyczności, jaka wyróżnia firmę, świadczone usługi koncentrują się wokół jakości, wydajności i skuteczności. Prowadzone działania obejmują badania złoża, dzięki czemu można dopasować odpowiedni ciąg technologiczny maszyn dostosowany do wydobywanych materiałów, co zapewni optymalne efekty prowadzonych prac. Co ważne, usługi świadczone przez El-Trans wykonywane są z najwyższą dbałością o środowisko naturalne, co pozwala na jak największe ograniczenie wpływu na istniejące ekosystemy.

Usługi El-Trans obejmują również wynajem ciągów technologicznych, jak urządzenia krusząco-sortujące, koparki, ładowarki, wozidła, wiertnice. Klienci mają możliwość skorzystania z oferty wynajmu maszyny z jej operatorem lub bez – w zależności od indywidualnych wymagań i potrzeb. Dając takie możliwości, firma charakteryzuje się elastycznością, która pozwala na spełnienie oczekiwań klientów.

W zakresie wynajmu do dyspozycji klientów pozostają różnego rodzaju kruszarki. Maszyny są sprawne technicznie. Firma proponuje wynajem kruszarki stożkowej, która wykorzystywana jest zwykle do drobnego kruszenia. Tego rodzaju kruszarka nie jest przeznaczona do rozdrabniania materiałów miękkich, lepkich oraz wilgotnych. Działanie sprzętu polega na rozdrabnianiu materiału między zewnętrznym stożkiem stałym i wewnętrznym stożkiem ruchomym.

Oferta obejmuje także wynajem kruszarki szczękowej oraz wynajem kruszarki udarowej. Kruszarki szczękowe stosowane są podczas wstępnego i wtórnego kruszenia materiałów charakteryzujących się małą oraz średnią podatnością na rozdrabnianie. Proces rozdrabniania odbywa się poprzez zgniatanie, ścinanie oraz zginanie materiału pomiędzy szczęką stałą a szczęką ruchomą. W przypadku kruszarek udarowych rozdrabnianie odbywa się poprzez uderzenie wirującymi elementami oraz odbicia od nieruchomych płytek korpusu. Kruszarki udarowe stosowane są do kruszenia najtwardszych skał charakteryzujących się niewielką ścieralnością.

  • Polski
  • English
  • Français
  • Deutsch