• Polski
  • English
  • Français
  • Deutsch

Wynajem przesiewacza

Szeroka oferta świadczonych usług przekłada się na szereg działań. W przypadku firmy EL-TRANS posiadającej wieloletnie doświadczenie w wielu dziedzinach, działania skoncentrowane są między innymi wokół kompleksowej obsługi kopalń. Firma proponuje ponadto wynajem różnego rodzaju sprzętu: urządzeń krusząco-sortującego, koparki, ładowarki, wozidła czy wiertnicy. EL-TRANS proponuje także wynajem przesiewacza dwupokładowego oraz wynajem przesiewacza trójpokładowego. EL-TRANS dopasowuje ofertę do wymagań klientów, spełniając zarazem ich oczekiwania. Takie działania w połączaniu z wysoka jakością sprawiają, że usługi firmy są chętnie wybierane, ciesząc się systematycznie rosnącą popularnością.

Elastyczność firmy EL-TRANS przekłada się na możliwość wynajmu sprzętu z operatorem lub bez operatora, w zależności od indywidualnych potrzeb. W przypadku wynajmu maszyny bez operatora, istnieje możliwość przeszkolenia wskazanych osób do prowadzenia prac za pomocą maszyn należących do EL-TRANS.

W zakresie wynajmu różnego rodzaju sprzętu, włączając w to wynajem przesiewacza, EL-TRANS oddaje do dyspozycji swoich klientów nowoczesne maszyny w doskonałym stanie technicznym, dzięki którym prowadzone prace będą realizowane szybko i sprawnie, a przede wszystkim w bezpiecznych warunkach. To właśnie kwestie bezpieczeństwa są elementem priorytetowym dla firmy EL-TRANS, która zatrudnia wykwalifikowanych operatorów maszyn. Cały zespół jest pod stałym nadzorem. Dodatkowo posiadane maszyny są wyposażone w systemy kontrolujące pracę.

Oferowane do wynajmu przesiewacze mogą być stosowane do przesiewania materiałów pozyskiwanych z kamieniołomów, górnictwa, przemysłu budowlanego, rozbiórek, wierzchniej warstwy gleby, recyklingu, piasku, żwiru, węgla, rud czy też kruszyw. Maszyny wyróżniają się wysoką wydajnością. Proponowane maszyny są funkcjonalne, co znajduje odzwierciedlanie między innymi w możliwości regulowania hydraulicznego kąta roboczego skrzyni przesiewacza. Firma EL-TRANS pomaga w doborze sprzętu, który w pełni sprosta indywidualnym oczekiwaniom.

EL-TRANS to połączenie najwyższej jakości usług i innowacyjnością. Firma działa nieprzerwanie od kilkunastu lat. Przez cały ten czas systematycznie się rozwija, inwestując w nowoczesny sprzęt oraz najlepszych fachowców w swoich dziedzinach, dzięki którym wszystkie zlecenia realizowane są na najwyższym poziomie. Firma przywiązuje dużą wagę do kwestii ekologicznych. Podczas prowadzonych działań dbałość o środowisko naturalne, tuż obok kwestii związanych z bezpieczeństwem, jest jednym z kluczowych elementów.

  • Polski
  • English
  • Français
  • Deutsch