Najwyża jakość

Nasza firma gwarantuje najwyższą jakość usług.

Ogromny zasięg

Obsługujemy transport na terenie całej europy.

Konkurencyjne ceny

Jesteśmy najlepsi - ale to nie oznacza, że najdrożsi na rynku.

EL-TRANS

O FIRMIE

EL-TRANS S.A. to firma rodzinna, z polskim kapitałem. Założona w 1997 roku, od początku koncentruje się na obsłudze logistycznej koncernów chemicznych. Z roku na rok firma zwiększa udział w europejskim rynku, jednocześnie rozbudowując zaplecze infrastrukturalne. Lokalizacja firmy w centralnej Polsce pozwala nam na sprawną obsługę przewozów transportowych na terenie całej Europy.

Specjalizujemy się w przewozach płynnych towarów następujących klas: materiały niebezpieczne w klasach (wg Konwencji ADR): 3, 4.1, 5.1, 6.1, 8 i 9, materiały wymagające utrzymania temperatury nawet do 180 stopni, materiały neutralne.

25

LAT DOŚWIADCZENIA

360

SAMOCHODÓW W NASZEJ fLOCIE

Sprawdź co możemy Ci zaoferować

OFERTA

Transport i spedycja to główna ale nie jedyna usługa, którą możemy Ci zaofeorwać. Sprawdź co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy!

Co mówią nasi klienci?

OPINIE
Krótka opinia o firmie EL-TRANS, proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim laborum. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantiumtam rem aperiam eaque ipsa quae inventore veritatis quasi architecto beatae vitae.
Jakub Kaczmarek Firma Microads