O firmie

EL-TRANS S.A. to firma rodzinna, z polskim kapitałem. Założona
w 1997 roku, od początku koncentruje się na obsłudze logistycznej koncernów chemicznych. Z roku na rok firma zwiększa udział w europejskim rynku, jednocześnie rozbudowując zaplecze infrastrukturalne. Lokalizacja firmy w centralnej Polsce pozwala nam na sprawną obsługę przewozów transportowych na terenie całej Europy. Specjalizujemy się w przewozach płynnych towarów następujących klas: materiały niebezpieczne w klasach (wg Umowy ADR): 3, 4.1, 5.1, 6.1, 8 i 9, materiały wymagające utrzymania temperatury nawet do 180 stopni, materiały neutralne.

Transport płynnych produktów chemicznych dla dużych odbiorców wymaga nie tylko nowoczesnego sprzętu, ale także doskonałej obsługi logistycznej, a często również elastyczności i dostosowania się do zmieniających się dynamicznie potrzeb Klientów. Jesteśmy w stanie, im sprostać dzięki kolejnym inwestycjom w kapitał ludzki i sprzęt. Obecnie firma posiada jedną z najlepszych myjni cystern w Europie oraz profesjonalne zaplecze serwisowe. Wieloletnie doświadczenie we współpracy z wielkimi korporacjami skłoniło nas do podjęcia decyzji o rozwoju kolejnej gałęzi usług – obsługi kopalni.

Certyfikaty

Jakość świadczonych przez nas usług potwierdzają liczne certyfikaty, odnoszące się zarówno do zarządzania firmą, jak i świadczonych usług (transport i spedycja oraz myjnia i serwis). Potwierdzeniem wysokiej jakości obsługi logistycznej – zarówno na rynku międzynarodowym, jak i w Polsce oraz usług mycia i serwisu – jest uzyskany Certyfikat Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością ISO.

Wydany certyfikat obejmuje następujące obszary:
– transport i spedycja krajowa i międzynarodowa – mycie i serwisowanie cystern – grzanie cystern spełnia wymagania norm
• ISO 9001:2015 – zarządzanie jakością,
• ISO 14001:2015 – zarządzanie środowiskowe
• ISO 45001:2018 – zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy
Certyfikat ISO został odnowiony w roku 2018 we wszystkich wymienionych obszarach.

Kontakt z nami

TRANSPORT I SPEDYCJA

Copyright © 2022 EL-TRANS.  All Rights Reserved.