W każdej pracy wartością bezwzględną jest bezpieczeństwo ludzi. Wszyscy pracownicy zatrudnieni w firmie EL-TRANS S.A. posiadają wymagane uprawnienia.

Niezależnie od tego, czy przewożony towar jest neutralny, czy niebezpieczny, nasi kierowcy dzięki swoim najwyższym umiejętnościom oraz niezbędnemu wyposażeniu działają tak jak podczas transportu towarów niebezpiecznych. Jest to konieczne
do zagwarantowania najwyższego poziomu bezpieczeństwa podczas przewożenia ładunków.

Każdy z naszych kierowców posiada szczegółowe wytyczne dotyczące bezpiecznego załadunku oraz rozładunku, które są weryfikowane podczas okresu testowego, a także na organizowanych w naszej firmie szkoleniach teoretycznych i praktycznych z zakresu bezpiecznej jazdy.

Posiadamy również nowoczesny system, za pomocą którego śledzimy wiele zmiennych dotyczących naszych transportów, które dodatkowo pomagają zwiększyć poziom bezpieczeństwa. Każde, nawet najdrobniejsze zdarzenie jest rejestrowane, a specjalny zespół opracowuje ścisłe procedury, mające na celu wyeliminowanie takich zdarzeń w przyszłości.

Ubezpieczenia
Wszystkie przewozy międzynarodowe realizowane przez firmę EL-TRANS S.A. są ubezpieczone. Dodatkowo każdy transport posiada ubezpieczenie od szkód ekologicznych oraz towarów objętych akcyzą.
Tak szeroki wachlarz zabezpieczeń minimalizuje ryzyko, a to zapewnia harmonijną współpracę pomiędzy firmą EL-TRANS S.A. i Klientami.

Kontakt z nami

TRANSPORT I SPEDYCJA

Copyright © 2022 EL-TRANS.  All Rights Reserved.